ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для Полтави через партію Мамая передруковують сотні тисяч бюлетенів

Помилка в одному слові бюлетеня змусить надрукувати нові списки
Depo.
23 жовтня 2015 10:12
ФОТО: depo.ua
Для Полтави через партію Мамая передруковують сотні тисяч бюлетенів
Для Полтави через партію Мамая передруковують сотні тисяч бюлетенів

Учора, 22 жовтня, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксувала на стенді офіційних матеріалів Полтавської виборчої комісії зразок виборчого бюлетеню з надрукованою помилкою, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу ГМ ОПОРА.

Так, замість Полтавської міської організації політичної партії "Совість України" у бюлетені зазначено: Полтавська "обласна" організація партії. У комісії говорять, що вже помітили помилку, подякували за сигнали і роблять усе можливе, щоб встигнути передрукувати бюлетені до дня голосування.

Спостерігачі громадської мережі зв'язалася з секретарем міської виборчої комісії Людмилою Беберіною з метою уточнити кількість вилучених бюлетенів, а також з проханням отримати коментар з приводу нових бюлетенів. Натомість секретар міської виборчої комісії відмовилась надавати будь-яку інформацію. Спочатку вона запевняла, що знаходиться у незручному місці і не може спілкуватись.

Відповідно до даних державного реєстру виборців полтавською міською виборчою комісією передано до трьох районних ТВК (Ленінської, Київської та Октябрьскої) - 237003 виборчих бюлетеня.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.