Для Полтавщини закуплять нових сміттєбаків на понад 5 млн грн (ВІДЕО)

До кінця року за кошти обласного бюджету придбають майже тисячу контейнерів, 14 сміттєвозів та  асенізаційних машин

На Полтавщині до кінця року планують закупівлю нових сміттєвозів та контейнерів за кошти обласного бюджету, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Hromadske Полтава.

Оголошення про тендер вже оприлюднили на порталі закупівель Prozorro, на це збираються витратити понад 5,5 млн грн. У Полтавській ОДА розповіли, що частину баків вже розподілено між районами, які погодилися на співфінансування. Половину коштів фінансують з екологічного фонду, іншу - з місцевих громад чи районних бюджетів.

До кінця грудня поточного року Полтавщина отримає 917 контейнерів, 14 сміттєвозів та асенізаційних машин. На них виділили 42 мільйони 647 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 22 жовтня, під час апаратної наради у Полтавській міській раді звітували про стан прибирання міста від сміття та підготовку до роботи необхідної техніки. За словами директора комунального підприємства "КАТП-1628" Тараса Бойка, до роботи можуть бути задіяні всього шість сміттєвозів, проте зараз всі вони потребують ремонту, на який у підприємства немає коштів. Стосовно сміттєбаків, Тарас Бойко стверджує, що наявні на контейнерних майданчиках всі у більш-менш придатному стані. А для заміни непридатних на КАТП є вдосталь запасних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава