ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для полтавської молоді відкриють коворкінг-центр за понад 200 тис. грн (ФОТО)

Незабаром у Полтаві з'явиться сучасний  Центр молодіжних ініціатив, де полтавці зможуть відвідувати пізнавальні семінари і лекції, а іноді й "порелаксувати" за фільмами

Depo.
10 квітня 2018 12:25
ФОТО: depo.ua

В приміщенні Полтавської бібліотеки-філіалу №1, що за адресою вулиця Петра Юрченка, 11/2, планують відкрити Центр молодіжних ініціатив, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міської ради.

Сучасний коворкінг-центр у Полтаві є малим проектом-переможцем 2017 року міської цільової програми "Бюджет участі". Полтавці надали перевагу створенню такої загальноміської локації, віддавши за реалізацію даного проекту понад 300 голосів.

Подібні Центри створюють у вигляді невеликих офісів з необхідною кількістю робочих місць та явно вираженим зонуванням простору. Перевірила реалізацію проекту у Полтаві секретар міської ради Оксана Деркач.

А автор проекту-переможця Галина Кулик розповіла, що завдяки "Бюджету участі" відбулось осучаснення закладу, а саме – поділ його на зони. Таким чином, у молодіному Центрі є ділова зона, де можуть проходити семінари, конференції підприємців чи інших організацій, зона релаксації, зона комп'ютерів, де дорослі можуть дивитись як фільми, так і займатися пошуковими операціями для своєї діяльності.

На реалізацію проекту Коворкінг-центр з міського бюджету виділено 204 тисячі гривень. Головний розпорядник коштів – управління культури Полтавського міськвиконкому, а координатором "Бюджету участі" є КО "Інститут розвитку міста".

Нагадаємо, 3 грудня 2017 року у Полтаві закінчилося голосування за проекти Бюджету участі-2017. За малі проекти (до 300 тис. грн) віддали свої голоси 6 669 полтавців, у тому числі 3 144 проголосували через інтернет і 3 525 - у пунктах голосування. За великі проекти (до 1 млн грн) проголосували 5 932 мешканця міста (2 479 - через інтернет, 3 453 - бюлетенями).

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава