ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для українських керманичів вводять ще один додатковий документ

Уряд надіслав у парламент на розгляд законопроект №4683, який передбачає наявність у водіїв вантажівок і автобусів ще одного документа
Depo.
7 червня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua

На даний момент законопроект №4683, підготовлений Кабміном, знаходиться на розгляді в профільному комітеті Верховної Ради. Однак якщо його приймуть, то водіям, які займаються пасажирськими та вантажними перевезеннями, необхідно буде мати ще один документ - свідоцтво професійної компетентності водія (СПКВ), повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Отримати свідоцтво можна буде тільки після проходження курсів та здачі екзаменів в Центрах по навчанню керівників і водіїв. Термін дії свідоцтва – п'ять років. Його не можна давати стороннім особам, а при відсутності документа, водія чекає штраф – від 30 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

СПКВ стане обов'язковим: з 1.11.2016 року - для водіїв, які перевозять дітей або небезпечні вантажі, а з 1.11.2017-го - для всіх інших. Українських водіїв вантажівок та автобусів пропонують навчати по-західному Свідоцтво видаватиметься водіям, які мають право керувати транспортним засобом відповідної категорії. Для пасажирських перевезень – це D1, D1E, D, DE, а для вантажних — С1, С1Е, С, СЕ.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на