ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дмитро Лазуткін читав полтавцям "Червону книгу" почуттів

Бронзовий призер Кубка світу з кікбоксингу, спортивний коментатор і поет розповів про почуття, які знаходяться на межі зникнення
Depo.
4 грудня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua
Дмитро Лазуткін читав полтавцям "Червону книгу" почуттів
Дмитро Лазуткін читав полтавцям "Червону книгу" почуттів

"Поезія для мене є пріоритетнішою, аніж спорт. Хоча на життя заробляю саме другою зайнятістю", поділився з полтавцями Дмитро Лазуткін, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Дмитро Лазуткін - багатогранна особистість, тож поєднує в собі чимало творчих, та не зовсім творчих занять.

Учора, 3 грудня, у Полтаві поет презентував восьму поетичну збірку під назвою "Червона книга". Цю назву, за словами автора, обрано не випадково. Останні два роки для України та кожного її громадянина стали історичними, зараз ми живемо в ту епоху, яка ввійде до підручників з історії і ми маємо можливість вплинути на перебіг подій.

Дмитро Лазуткін говорить, що його остання збірка присвячена тим почуттям, що знаходяться на межі зникнення. А саме: щирість, чесність, відкритість, кохання. Під час презентації сам автор дещо соромився говорити про свої почуття, особисте.

Здебільшого відповідав жартами на каверзні та чуттєві запитання. З почуттям гумору у Лазуткіна налагоджені стосунки: жарт про рецензію Ліни Костенко та ефіри з Оксаною Забужко присутні оцінили та посміялися.

Поетичний спортсмен неодноразово відвідував зону АТО. Говорить, що по телевізору події, які відбуваються на Сході, виглядають зовсім інакше. Тож, якщо хочеш знати правду - вирушай на Донбас.

Вражень від пережитого і побаченого там вистачило на укладення та видавництво нової збірки - "Червона книга". Проте книгу не можна назвати навіяною війною. По праву чільне місце в ній займає людське почуття, те почуття, яке страшно демонструвати іншим, що не образили, не зробили боляче. Любов! Бо з неї починається все, варто згадати Роберта Рождественського "Твердят, в начале было слово. А я провозглашаю снова: все начитается с любви".

Поділяє цю думку і сам поет, присвятивши свої найкращі поезії сердечним подругам, які його надихають і підштовхують творити далі.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у