ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Полтавської міської ради балотується 130 безробітніх

Серед 28 кандидатів від партії "Республіка" 18 осіб не мають офіційної або постійної роботи
Depo.
6 жовтня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua

Серед кандидатів в депутати Полтавської міської ради 130 не мають роботи, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Полтавщину".

Найбільшие безробітніх нараховує партія "Республіка", "Опозиційний блок", "5.10", "Свобода".

Рейтинг партій по відносінй кількості безробітніх

Партія Кількість безробітних кандидатів Всього кандидатів
1. Політична партія "Республіка" 16 (57%) 28
2. Політична партія "Опозиційний блок" 16 (50%) 32
3. Політична партія "5.10" 6 (46%) 13
4. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 15 (35%) 43
5. Політична партія "Республіканська платформа" 8 (25%) 32
6. Політична партія "Наш край" 9 (24%) 38
7. Політична партія "Патріот" 10 (23%) 43
8. Партія простих людей Сергія Капліна 9 (21%) 43
9. Політична партія "Нова держава" 6 (18%) 33
10. Політична партія "Сила людей" 6 (14%) 43
11. Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 5 (12%) 43
12. Політична партія "Совість України" 5 (12%) 43
13. Партія "Відродження" 5 (12%) 43
14. Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 4 (9%) 43
15. Політична партія "Рідне місто" 4 (9%) 43
16. Політична партія "Громадянська позиція" 1 (8%) 13
17. Блок Петра Порошенка "Солідарність" 3 (7%) 43
18. Радикальна партія Олега Ляшка 1 (3%) 33
19. Аграрна партія України 1 (2%) 41
20. Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю 0 - 4
21. Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 0 - 22
Всього: 130 18% 719

Політична партія «Республіка»

1. Буцький Євгеній Андрійович (26-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Головко Антон Сергійович (7-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Гречко Олександр Олександрович (30-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Дзябенко Олег Володимирович (6-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: с.Остап'є
5. Журбенко Ігор Сергійович (42-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
6. Кандиба Дмитро Ігорович (9-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
7. Курішко Олена Вікторівна (38-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
8. Макаова Богдана Євгенівна (32-й округ) - Громадянка України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
9. Мишелов Анатолій Вікторович (3-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
10. Павлов Євгеній Іванович (19-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
11. Пархоменко Тетяна Сергіївна (14-й округ) - Громадянка України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
12. Призов Владислав Євгенійович (41-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
13. Прихожа Олена Сергіївна (28-й округ) - Громадянка України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
14. Соколова Анна Сергіївна (16-й округ) - Громадянка України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
15. Шевчук Вячеслав Валерійович (40-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
16. Широких Роман Володимирович (2-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Опозиційний блок»

1. Кривогуз Олександр Миколайович (Перший кандидат) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Глазко Євгеній Олександрович (15-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Гончаренко Олександр Іванович (27-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Клямар Олександр Володимирович (33-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
5. Коробов Олег Ігорович (3-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
6. Кошмін Леонід Васильович (28-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
7. Лавриненко Олена Миколаївна (1-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: с.Гожули
8. Лазарчик Вікторія Володимирівна (10-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
9. Марцимов В'ячеслав Анатолійович (36-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
10. Ніконов Антон Вікторович (24-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
11. Олійник Юрій Григорович (17-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
12. Пасічна Анна Володимирівна (32-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: с. Супрунівка
13. Руманцева Олена Львівна (9-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
14. Савченко Сергій Петрович (12-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
15. Смоленко Сергій Васильович (29-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
16. Черкаський Дмитро Олегович (38-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «5.10»

1. Бездудна Світлана В'ячеславівна (12-й округ) - Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, безробітна, місце проживання: м. Полтава
2. Бібік Ольга Володимирівна (26-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, безробітна, місце проживання: м. Полтава
3. Куріцин Олександр Євгенійович (13-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної Партії "5.10", безробітний, місце проживання: м. Полтава
4. Ларін Сергій Валерійович (3-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "5.10", безробітний, Голова Безробітний", місце проживання: м. Полтава
5. Мірошниченко Артем Євгенович (18-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, безробітний, Підприємець, місце проживання: м. Полтава
6. Титаренко Руслан Олександрович (33-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "5.10", Безробітний, місце проживання: м. Полтава


Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
1. Бугрій Андрій Юрійович (33-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Духіна Альона Олександрівна (20-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Безробітна, місце проживання: м. Полтава
3. Костенко Юлія Миколаївна (36-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Костюченко Ксенія Сергіївна (29-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
5. Матвійчук Людмила Леонідівна (39-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
6. Оленфіренко Андрій Миколайович (34-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м.Харків
7. Токовий Віталій Юрійович (32-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Нові Санжари
8. Устименко Дмитро Вікторович (25-й округ) - Громадянин України, освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
9. Федорченко Алла Сергіївна (30-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м.Київ,
10. Ханко Тетяна Михайлівна (4-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Велика Павлівка
11. Чабановський Роман Олександрович (26-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Безробітній, місце проживання: м. Полтава
12. Чубенко Артем Вікторович (16-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
13. Шевченко Владислав Миколайович (28-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
14. Ямщиков Вадим Вікторович (13-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Безробітній, місце проживання: м.Глобине
15. Янкевич Євген Григорович (42-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Республіканська платформа»

1. Власенко Світлана Олегівна (27-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
2. Головченко Анатолій Геннадійович (7-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
3. Джулеба Вадим Іванович (30-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Республіканська платформа, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
4. Ільченко Наталія Святославівна (37-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
5. Клецко Анна Василівна (42-й округ) - Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
6. Петріченко Олег Всеволодович (23-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член політичної партії Республіканська платформа, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
7. Філіна Марія Василівна (28-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
8. Франчук Ганна Олександрівна (8-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
Політична партія «Наш край»
1. Артеменко Олена Миколаївна (Перший кандидат) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Бубнов Максим Валерійович (15-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Грабко Володимир Васильович (37-й округ) - Громадянин України, освіта середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Гузев Сергій Володимирович (24-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Супрунівка
5. Давидова Наталія Вікторівна (10-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
6. Назаренко Світлана Олексіївна (38-й округ) - Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
7. Слюсарь Костянтин Миколайович (16-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
8. Слюсарь Тетяна Володимирівна (19-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
9. Шемчук Юрій Петрович (30-й округ) - Громадянин України, освіта середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Патріот»

1. Горелік Наталія Анатоліївна (4-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацююча, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
2. Жовковський Василь Миколайович (20-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацюючий, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
3. Колодій Ігор Миколайович (12-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацюючий, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
4. Кузьменко Роман Григорович (42-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацюючий, місце проживання: с. Розсошенці
5. Моцаренко Ганна Володимирівна (2-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацююча, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
6. Пархомчук Анатолій Павлович (35-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацюючий, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
7. Пономаренко Дмитро Валерійович (10-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацюючий, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
8. Правда Олександр Вікторович (26-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацюючий, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
9. Степанян Каріна Робертівна (17-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацююча, Відсутня, місце проживання: м. Полтава
10. Тютюнник Тетяна Анатоліївна (16-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "ПАТРІОТ", Тимчасово непрацююча, Відсутня, місце проживання: м. Полтава

Партія простих людей Сергія Капліна

1. Білай Оксана Федорівна (30-й округ) - Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", Тимчасово непрацююча, місце проживання: м. Полтава
2. Блоха Віта Олександрівна (27-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", Тимчасово непрацююча, місце проживання: м. Полтава
3. Івахненко Валентина Володимирівна (14-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", Тимчасово непрацююча, місце проживання: с.Проні
4. Калашник Олександр Володимирович (4-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", Тимчасово непрацюючий, місце проживання: м. Полтава
5. Лєнь Галина Іванівна (5-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", Тимчасово непрацююча, місце проживання: м. Полтава
6. Луценко Сергій Павлович (37-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово непрацюючий, місце проживання: м. Полтава
7. Мартинюк Ярослав Романович (33-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", Тимчасово непрацюючий, місце проживання: м. Полтава
8. Харенко Світлана Юріївна (35-й округ) - Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Тимчасово непрацююча, місце проживання: м. Полтава
9. Чірікова-Зоріна Олена Юріївна (28-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", Тимчасово непрацююча, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Нова держава»

1. Бархан Артем Володимирович (5-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нова держава", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Лозова
2. Заїка Андрій Григорович (15-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нова держава", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Ілляшенко Андрій Миколайович (30-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нова держава", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Осін Станіслав Олексійович (18-й округ) - Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії "Нова держава", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
5. Печененко Альона Леонидівна (26-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нова держава", Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
6. Риженков Сергій Леонідович (1-й округ) - Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нова держава", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Сила людей»

1. Гордієнко Вікторія Петрівна (6-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
2. Дорошенко Лариса Анатоліївна (10-й округ) - Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Сила людей", Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
3. Козуб Ігор Степанович (34-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила людей", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Лисенко Анатолій Олександрович (15-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила людей", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
5. Слабко Андрій Михайлович (22-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
6. Юрчук Віталій Васильович (3-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

1. Байдак Валерій Олександрович (39-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Іванченко Володимир Леонідович (3-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Кожокарь Наталія Григорівна (23-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Батьки
4. Резвіна Олена Василівна (35-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
5. Сафаров Олександр Борисович (28-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Совість України»

1. Кива Микола Владиславович (32-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Медяник Володимир Петрович (37-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Совість України", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Нестеренко Олександр Володимирович (28-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Нечипоренко Сергій Володимирович (19-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
5. Соловей Петро Ігорович (27-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Совість України", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Щербані

Партія «Відродження»

1. Григоренко Олександр Михайлович (41-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Миць Максим Вікторович (39-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Партії "Відродження", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Назарець Олександр Васильович (9-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Прокопенко Олександр Олександрович (37-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
5. Рябенко Юрій Анатолійович (7-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Партії "Відродження", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Українське об'єднання патріотів - УКРОП»

1. Буцький Денис Олександрович (24-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Каспіч Валерій Олександрович (7-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
3. Кібальник Олександр Олексійович (4-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП", тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Пітерська Світлана Юріївна (14-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Політична партія «Рідне місто»

1. Адамович Олена Євгеніївна (37-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Рідне місто", Не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Перепелиця Микола Петрович (4-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Рідне місто", Не працює, місце проживання: м. Київ
3. Соколовський Володимир Володимирович (20-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Не працює, місце проживання: м. Полтава
4. Човновий Віктор Петрович (7-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Рідне місто", Не працює, місце проживання: м. Полтава
Політична партія «Громадянська позиція»
1. Комлєв Олександр Сергійович (10-й округ) - Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Громадянська позиція", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

1. Токар Тарас Вікторович (16-й округ) - Громадянин України, освіта середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
2. Тютюннік Марія Петрівна (30-й округ) - Громадянка України, освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
3. Чередніченко Сергій Іванович (10-й округ) - Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, місце проживання: м. Полтава
Радикальна партія Олега Ляшка
1. Рудакова Лариса Іванівна (17-й округ) - Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава
Аграрна партія України
1. Кравченко Ольга Ладислалівна (42-й округ) - Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працююча, місце проживання: м. Полтава

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.