ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Добровольці з Полтавщини добиваються статусу учасника АТО

Полтавці ніяк не підрахують, скільки ж добровольців воювали і продовжують воювати на Сході України
Depo.
20 серпня 2015 11:24
ФОТО: depo.ua
Добровольці з Полтавщини добиваються статусу учасника АТО
Добровольці з Полтавщини добиваються статусу учасника АТО

Багато з захисників не потрапили в облік офіційних структур, і досі не можуть отримати належне визнання і пільги від держави, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Независимое общественное телевидение".

Прийняті ще в травні зміни до Закону про статус та гарантії бійців АТО досі не виконується і добровольців учасниками бойових дій не визнають. Полтавські громадські активісти кажуть, що досі вони не можуть домогтися отримання цього статусу.

Дмитро Пономаренко, голова Полтавської обласної філії ГО "Товариство ветеранів АТО" зазначив, що УМВС знає тільки про людей, які йшли в АТО через Полтавську область. Але є ще дуже багато батальйонів, які підпорядковуються іншим містам або областям, - і вони не враховані. Тобто, людина звільняється, отримує статус, приходить додому, і абсурд: тут про нього нічого не знають. Різні відомства при цьому демонструють повну неузгодженість між собою.

Людмила Пономаренко, координатор Полтавського обласного філіалу ГО "Товариство ветеранів АТО" також зазначила, що досі немає чітких напрацювань відповідного отримання статусу учасника бойових дій.

14 серпня активісти навіть збиралися виходити мітингувати під Кабмін. Після висунення ультиматуму - "крига скресла" і разом з представниками Кабінету Міністрів вони почали розробляти новий законопроект.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.