Додаткові потяги та патрульні пости: На Полтавщині починають готуватись до Сорочинського ярмарку

У Полтавській ОДА обговорили питання щодо забезпечення перевезення пасажирів під час проведення Сорочинського ярмарку

У Полтавській ОДА обговорили питання "Про забезпечення перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом під час проведення Національного Сорочинського ярмарку 2018 року". Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.

Представники мережі автостанцій на період Сорочинського ярмарку створять діяльність тимчасової автостанції, яка буде працювати у визначеному місці і в межах якої буде організовано посадку та висадку пасажирів. Також буде забезпечена логістика пасажирських перевезень на території області з прив'язкою до Сорочинського ярмарку.

В управлінні інфраструктури зазначили, що під питанням є вартість проїзду міжрайонних та міжміських перевезень на період ярмарку. Нині вже затверджено спільний графік, у якому поліція та представники ОДА відпрацьовуватимуть роботу на ярмарку – перевірятимуть безпечність транспорту до кінця туристичного сезону.

На території ярмарку встановлять патрулі та сформують пункти пропуску автомобілів, які будуть направлятись на відповідні стоянки. Також буде направлений відповідний особовий склад, який буде задіяний під час проведення заходів на ярмарку. Водіїв проінструктують щодо техніки безпеки, наявності засобів безпеки та щодо системи вентиляції та аварійних дверей.

Готова до прийому гостей і залізниця. На всіх вокзалах працюють групи допомоги людям з інвалідністю, майже всі з них обладнані кімнатами відпочинку. За словами начальника відділу експлуатації ТДВ "Полтаваавтотранс" Валентини Старушко , діючих щоденних автобусних рейсів до Миргорода нині є 20, також планують пустити ще десять додаткових рейсів.

Цього року вартість квитків зросте на 5 грн. Розклад руху транспортних засобів на свято буде оприлюднено додатково.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава