ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Донька Анатолія Кукоби позивається до Жиденка

Жінка обурена, що кандидат на посаду полтавського мера Лев Жиденко піариться на імені її покійного батька, тому подала до суду
Depo.
23 липня 2015 09:16
ФОТО: depo.ua
Донька Анатолія Кукоби позивається до Жиденка
Донька Анатолія Кукоби позивається до Жиденка

22 липня донька колишнього міського голови Полтави Анатолія Кукоби Анна Кукоба подала позов до Октябрського районного суду Полтави на Лева Жиденка. Вона вимагає у лідера новоствореної громадської організації «Нова Полтава» припинити використовувати ім'я її покійного батька задля свого передвиборчого піару, повідомляє кореспондент Полтава.depo.ua.

- У якості відповідачів у моєму позові зазначені Лев Жиденко, Юрій Бехтір, відкрита громадська платформа «Нова Полтава», а також фізична особа-підприємець Ірина Гольтвяниця, яка займалася друком поліграфії з використанням ім'я мого батька. Вимога моєї позивної заяви - зобов'язати відповідачів припинити використання ім'я Анатолія Тихоновича Кукоби. Справа в тому, що Лев Жиденко у своїй агітаційній програмі використовує ім'я, прізвище та фотографії мого покійного батька, який протягом шістнадцяти років був мером Полтави. Я вважаю це неприпустимим та образливим. Моя єдина вимога - припинити використання нашого прізвища у власних цілях. Кожна людина має сама себе зарекомендувати. Якщо Лев Жиденко хоче показати власні здобутки, хай працює, здобуває і хвалиться власними, - зазначила Анна Кукоба.

Донька Анатолія Тихоновича вже зверталася до Лева Жиденка через ЗМІ, щоб він припинив піаритися на чужому імені. Але реакції не було, агітаційна продукція із зображенням та іменем Анатолія Кукоби продовжує поширюватися.

- Ні я особисто, ні мій покійний батько ніколи з Жиденком не були знайомі. Лев Жиденко ніколи не працював у міськвиконкомі. І взагалі на той час проживав в Опішні, й у Полтаві з'явився лише 2010 року, - говорить Анна Кукоба. -А Юрій Бехтір був звичайним заступником у Анатолія Тихоновича. Протягом шістнадцяти років таких заступників у тата було доволі багато.

Анатолій Тихонович Кукоба - перший мер Полтави часів незалежності. Містом Кукоба керував 15 років. Це єдиний міський голова, якого 5 разів обирали на посаду. Помер Анатолій Кукоба 17 січня 2011 року. І до нині навіть покійний він користується авторитетом у Полтаві, адже зробив багато добрих справ для містян. Мабуть тому його ім'я й вигідне тим, кому зараз небайдуже мерське крісло.

Більше новин про життя нашого міста читайте на poltava.depo.ua.