ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дорожники готуються до Сорочинського ярмарку

На ремонт доріг до Сорочинського ярмарку спрямовують близько 3 мільйонів бюджетних коштів
Depo.
9 серпня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua
Дорожники готуються до Сорочинського ярмарку
Дорожники готуються до Сорочинського ярмарку

Щорічно, в передостанній тиждень серпня, в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проводиться Національний Сорочинський ярмарок. Територія ярмарку знаходиться на 67-му кілометрі автомобільної дороги Лубни-Миргород-Опішня. У 2015 році ярмарок запрошує усіх бажаючих відвідати його з 18 по 23 серпня, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Репортер".

Свій вагомий внесок у проведення Національного Сорочинського ярмарку вносять і дорожники Полтавщини. Протяжність доріг, що будуть задіяні становить понад 800 кілометрів, адже гостей ярмарок зустрічає з різних куточків України та із-за кордону.

Службою автомобільних доріг спільно з ДП "Полтавський облавтодор" розроблені заходи щодо приведення в належний експлуатаційний стан автомобільних доріг, які безпосередньо ведуть до місця проведення Національного Сорочинського ярмарку. На виконання заходів по приведенню автомобільних доріг в належний експлуатаційний та санітарний стан в цьому році спрямовано близько 3 мільйонів гривень.

Дочірнім підприємством ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ "ДАК" "Автомобільні дороги України", яке здійснює експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування на території області, виконуються роботи по покращенню експлуатаційного стану автомобільних доріг, а саме: ремонт покриття, автопавільйонів та бар'єрного огородження, прибирання майданчиків для відпочинку, встановлення і заміна пошкоджених дорожніх знаків таскошування трав на узбіччях і в резервах. Найбільше навантаження по підготовці доріг, як завжди припадає на господарів проведення ярмарку - філію "Миргородський райавтодор", яку очолює молодий та енергійний керівник Проскура Віталій Сергійович.

До роботи залучено12 філій ДП "Полтавський облавтодор". На даний час відремонтовано 6980 квадратних метрів покриття проїзних частин автодоріг, нанесено 32 км горизонтальної дорожньої розмітки, прибрано та облаштовано 6 майданчиків для відпочинку та стоянки автотранспорту, проведено скошування трав механізованим способом на 268 км узбіч.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.