Дорожники Кременчука взялися за поточний ремонт міських автошляхів

Нині роботи проводяться на вулиці Вадима Пугачова з переходом на провулок Медовий

Сьогодні, 18 березня, дорожники Кременчука розпочали поточний ремонт дорожнього покриття міських автомагістралей. Про це повідомили на офіційному сайті Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

Раніше проводили лише тимчасовий ремонт проїжджчих частин доріг, щоб зменшити ямковість, яка виникла взимку внаслідок значного транспортного навантаження та великого обсягу опадів. З настанням сприятливих погодніх умов КП "Шляхове ремонтно-будівельне управління" розпочало поточний ремонт на вулиці Вадима Пугачова з переходом на провулок Медовий. Нині на вказаній ділянці працює велика дорожня фреза, яку минулоріч придбали за кошти міського бюджет. Вона пристосована під зняття ушкодженого асфальтобетону різної висоти. 

Після фрезерування на місце ремонту вийдуть інші одиниці дорожньої техніки - новий асфальтоукладчик і котки.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на автомобільній дорозі Н-08 "Бориспіль - Маріуполь" поблизу с. Липове Глобинського району Полтавщини триває реконструкція металевого фермового прогону мосту через р. Сула. Дана споруда сполучає Полтавщину і Черкащину. Найбільш проблемна ділянка - фермовий прогін існуючого мосту, тож зважаючи на наявне фінансування було ухвалено рішення розпочати реконструкцію саме з цієї ділянки. 
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава