Дослідники назвали найнебезпечнішу категорію водіїв

Виявилося, що сонні водії - найнебезпечніші
Depo.
13 грудня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua
Дослідники назвали найнебезпечнішу категорію водіїв
Дослідники назвали найнебезпечнішу категорію водіїв

Нове дослідження показує, що якщо ви не встигли як слід виспатися вночі, сідати за кермо не можна. 21% аварій зі смертельним результатом відбуваються з вини сонних водіїв, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Американську автомобільну асоціацію.

Американська автомобільна асоціація вивчила статистику дорожньо-транспортних пригод за два роки, яка охоплює 7234 водія і 4571 аварію. Фахівці встановили, що водії, які напередодні спали від шести до семи годин, потрапляли в ДТП в 1,3 рази частіше, ніж ті водії, які спали більше семи годин. Ризик потрапити в аварію збільшувався майже у два рази, якщо водій спав від чотирьох до п'яти годин на добу.

Для тих водіїв, кому вдалося подрімати вночі всього чотири години, ймовірність ДТП виростала у 11,5 раз. Таким чином, дослідження показує, що водій, який напередодні спав менше п'яти годин, має швидкість реакції таку ж, як у п'яної людини.

Кожен третій водій зізнався, що за минулий місяць у нього був хоча б один епізод, коли йому доводилося їхати за кермом настільки втомленим, що ледве виходило тримати очі відкритими. При цьому 97% опитаних водіїв назвали водіння в сонному стані "абсолютно неприйнятним".

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".