ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Довгожителі, АТОвці та ветерани: Хто ще отримає гроші від Полтавського виконкому

У Полтаві на засіданні виконкому розглянули питання щодо виділення коштів на 2018 рік

Depo.
15 лютого 2018 14:52
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 15 лютого міський голова Олександр Мамай провів засідання виконавчого комітету, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міської ради.

Члени виконкому обговорили виконання програми соціального захисту населення міста "Турбота" на 2018 рік та ухвалили рішення "Про виділення коштів", відповідно до якого одноразову матеріальну допомогу отримають:

- 13 учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни– мешканці Полтави, по тисячі гривень кожний;

- дев'ять осіб з інвалідністю - учасників бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) та двоє членів сімей воїнів-інтернаціоналістів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненнями) по 500 гривень кожному на загальну суму 5500 гривень;

- особа, якій у 2018 році виповнюється 101 рік на загальну суму 2000 гривень.

На суму 2000 гривень матеріальної допомоги отримає родина, в якій помер учасник бойових дій (воїн-інтернаціоналіст). Також, кошти спрямовано трьом батькам (опікунам), на лікування дітей з захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування –по 20 тисяч гривень, на загальну суму 60 тисяч гривень.

Окрім того, щомісячно з січня по грудень 2018 року проводитиметься виплата матеріальної допомоги матері дитини з інвалідністю для забезпечення її підгузками за індивідуальною програмою реабілітації (за зверненням батьків (опікунів) - по 630 гривень, на загальну суму 7560 гривень.

Відповідно до зазначеного рішення виконкому, фінансову підтримку отримає ГО "Спілка ветеранів та випускників Полтавського вищого зенітного ракетного командного Червонопрапорного училища імені генерала армії Ватутіна М. Ф." на загальну суму 92 тисячі гривень, відповідно до наданої заявки на фінансування та зареєстрованих фінансових зобов'язань.

Також у 2018 році буде профінансовано Полтавську обласну організацію УТОС на загальну суму 300 тисяч гривень, за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів, осіб з інвалідністю, чорнобильців, реабілітованих, інших організацій і об'єднань, які опікуються проблемами осіб з інвалідністю.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава