Екс-депутат Полтавської міськради Поліщук судиться з ТВК через позбавлення депутатських повноважень

Засідання суду відклали через відсутність захисниці позивача, наступне відбудеться 16 жовтня

27 вересня в окружному адмінсуді Полтави розглядали справу за позовом екс-депутата Полтавської міськради від СДП Дениса Поліщука проти територіальної виборчої комісії. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

Поліщук намагається довести, що ТВК позбавила його депутатського мандата незаконно. Справу мали б почати розглядати по суті. Втім, засідання перенесли через відсутність адвокатеси позивача, Галини Марченко. Причину своєї неявки вона пояснила у клопотанні, яке присутнім озвучив головуючий суддя Ігор Шевяков: "Вона повідомляє, що не зможе брати участь у зв'язку з зайнятістю в іншій судовій справі у Харкові, що призначена на 10:00 у Харківському апеляційному господарському суді".

З проханням до суду звернувся особисто й сам позивач: "Хочу скористатися Законом України та Конституцією. Я не маю захисника і прошу перенести засідання на інший день".

Причину відсутності адвокатеси суд визнав неповажною, але зреагував на заяву Поліщука. Тож засідання відклали. Наступне відбудеться 16 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, що 5 вересня 2017 року у Полтаві відбулися збори громади щодо початку процедури відкликання депутатів Полтавської міської ради від Соціал-Демократичної партії (СДП) Поліщука та Луценка. А 17 травня 2018-го члени ТВК на засіданні проголосували за відкликання депутата Полтавської міськради Дениса Поліщука.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #суд