ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-губернатор Полтавщини побився з колишнім "свободівцем"

Віктор Бугайчук у Кременчуці не поділив сцену з колишнім однопартійцем
Depo.
25 серпня 2015 11:57
ФОТО: depo.ua
Екс-губернатор Полтавщини побився з колишнім "свободівцем"
Екс-губернатор Полтавщини побився з колишнім "свободівцем"

У Кременчуці на святкуванні Дня Незалежності України представники місцевої "Свободи" на чолі з екс-губернатором Віктором Бугайчуком влаштували бійку під головною сценою на майдані Незалежності, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "КременчукToday".

Під час Параду вишиванок у Кременчуці голова місцевої "Свободи" Красовський і колишній губернатор Полтавської області Бугайчук намагалися прорватися до головної сцени, вимагаючи надати їм слово. Очевидці розповіли, що прориваючись на сцену, де в цей час виступали дитячі колективи, Бугайчук використовував російську нецензурну лайку.

Один з організаторів намагався пояснити "свободівцям", що виступів політиків не передбачено програмою. До сцени підійшов також колишній свободівець Олег Савченко, у якого давній конфлікт з Бугайчуком. Між ними зав'язалася бійка, свідками якої стало безліч кременчужан. Під час бійки Красовський підбурював Бугайчука. А коли побачив, що Савченко явно сильніший, став закривати собою екс-губернатора (з цього моменту починається відео, зняте одним з учасників заходу).

Зрештою учасників бійки вдалося втихомирити (не без допомоги міліції). Савченко, коментуючи подію, зазначив, що був обурений діями Бугайчука. Мовляв, головна мета параду вишиванок - об'єднати всіх патріотів України незалежно від їх політичних поглядів. Організатори свята відразу попередили всіх - ніяких партійних прапорів і партійних виступів не буде. На головній сцені свята були тільки артисти. Але Бугайчуку, говорить Савченко, закон не писаний, він вирішив протягнути туди Красовського. Він нікого не слухав, додає Савченко, "просто ліз буром і все". Савченко також назвав Бугайчука нахабним і невихованим. І вважає, що вчинив правильно з ним.

Полтавську ОДА Віктор Бугайчук очолював з 2 березня 2014-го по 18 листопада 2014 року.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.