Екс-очільник Полтавської ОДА Головко не збирається йти з політики

Щодо звинувачень у хабарництві, Головко певний, що доведе свою правоту

Сьогодні, 26 березня, екс-очільник Полтавської ОДА Валерій Головко прокоментував звинувачення у хабарництві, через які його звільнили з посади. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

"Я точно переконаний в тому, що свою правоту я доведу чи в суді, чи на стадії слідства. Я не можу сьогодні говорити, згідно з нормами процесуального кодексу про ті речі, які можуть розкрити таємницю справи", - зазначив Головко.

Він також повідомив, що не збирається йти з політики: "Плани виписані у стратегії розвитку області: медицина, освіта. Мої плани я потім колись прокоментую вам. Я думаю, що зберемося на прес-конференцію і поговоримо відверто про це. Я не йду сьогодні з політичної сфери". І додав, що зараз перебуває на лікарняному.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 12 березня президент України Петро Порошенко заявив, виступаючи на форумі "Від енергоефективності до енергонезалежності", що відбувся в Києві, про ініціювання звільнення з посад очільника Полтавської ОДА Валерія Головка і його першого заступника Андрія Пісоцького.

А 16 березня у Полтаві, під час засідання Ради регіонального розвитку щодо розгляду питання про затвердження Плану перспективного розвитку Полтавщини на період 2019-2021 років, Порошенко заявив, що вже підписав Указ про звільнення з посади очільника Полтавської ОДА Валерія Головка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава