ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-прокурора Полтавської області притягнули до кримінальної відповідальності

Яна Стрелюка який іще недавно очолював Полтавську обласну прокуратуру разом з начальником обласної міліції Бехом притягнули до кримінальної відповідальності
Depo.
22 серпня 2015 00:54
ФОТО: depo.ua

Як стало відомо з ухвали Печерського суду Києва, проти прокурора і начальника міліції Полтавської області, а також їх підлеглих відкрито кримінальне провадження. Їх підозрюють у незаконному прослуховуванні своїх колег, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Первую инстанцию".

Як сказано в судових матеріалах, ГПУ розслідує злочин про незаконне прослуховування мобільних телефонів співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України, а також Управління МВС в Полтавській області.

Підозрюваними у скоєнні цього злочину є екс-прокурор Полтавської області Ян Стрелюк , начальник УМВС України в Полтавській області Олег Бех, а також кілька їхніх підлеглих. Генпрокуратура вже отримала санкцію суду на доступ до документів про ведення негласної "прослушки", щоб зібрати докази скоєння злочинів.

Як стало відомо, кілька днів тому прокурор Полтавщини Ян Стрелюк проміняв свій кабінет в Полтаві на крісло в. о. прокурора Солом'янського району Києва. Хоча ще 18 серпня проводив координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

Ян Стрелюк призначений прокурором Полтавської області у вересні 2014 року. В органах прокуратури - з 1998 року. Працював слідчим в апараті прокуратури Києва, заступником транспортного прокурора столичної області, начальником слідчого управління Київської області. Останні роки очолював Фастівську і Васильківську міжрайонні прокуратури в Київській області. З липня по вересень 2014-го року працював зампрокурора Києва.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.