ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Експеримент: як полтавці реагують на людину, котрій стало зле

У Полтаві перевірили реакцію містян на випадки, коли людині стає погано на вулиці
Depo.
12 жовтня 2015 11:18
ФОТО: depo.ua
Експеримент: як полтавці реагують на людину, котрій стало зле
Експеримент: як полтавці реагують на людину, котрій стало зле

На Youtube-каналі групи "Poltava KEEP'IT" опубліковано відео про те, як полтавчани реагують на те, що людині різко стає погано просто на вулиці. Більшість людей просто проходили повз, були і ті, хто озирався, але не наважувався підійти. Однак, знайшлися і люди, які підходили і пропонували свою допомогу, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Соціальний експеримент проводили адміністратори групи з однойменною назвою за підтримки громадської організації "Медичне спецпідрозділ Баррі". Дві дівчини і хлопець імітували погіршення свого стану на вулицях Полтави. За їхніми словами, на такий експеримент їх надихнув ролик про те, як реагують американці і росіяни на людей, яким раптом стало погано.

"Літні люди, великі компанії молоді, більшість хлопців і чоловіків - проходять повз. Зупиняються переважно дівчата і жінки. Мами з дітьми - завжди. І звичайно, спрацьовує класичне правило: людина могла лежати скільки завгодно, люди проходили повз, але тільки лише свою допомогу пропонував один, як утворився натовп", - резюмували свої спостереження пранкери.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.