ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Євросоюз надав гроші полтавським переселенцям з Донбасу

Полтавщина отримала грант від Євросоюзу для потреб внутрішньо переміщених осіб з Донбасу та Криму
Depo.
10 вересня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

В рамках розробленого Полтавською ОДА проекту "Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб" Європейських союз допоможе біженцям в розмірі 1 мільйона 36 тисяч євро, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини. Загальна вартість проекту 1 мільйон 154 тисячі 209 євро. За словами заступника голови ОДА Олега Пругло, гроші з європейської спільноти уже надійшли, тож невдовзі розпочнеться робота над реалізацією проекту. Всього мають намір охопити 1200 вимушених переселенців з Донбасу та Криму, на Полтавщині їх офіційно зареєстровано 30 тисяч.

За ці гроші допомагатимуть не лише працевлаштуватися та піднтяти власну справу, а й покращити умови проживання, навчання для дітей. В рамках реалізації проект співпрацюватиме з Полтавською та Гадяцькою міською радами, Новогалещинською сільрадою, Полтавською обласною ораганізацією "Товариство Червоного Хреста" України, БО "Світло надії", Полтавський обласний центр зайнятості.

Перш за все, відремонтують Кризовий центр для жінок у Полтаві, готель "Жовтень" у Гадячі, та житлові приміщення у Новій Галещині, закуплять обладнання для медико-санітарного центру.

Більше новин про життя Полтави читайте на Depo.Полтава