Фірма депутата Полтавської облради виграла тендер на будівництво приміщень школи №26

Вартість робіт по будівництву харчоблоку та пральні для школи становить 11,665 млн грн

ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" депутата Полтавської облради Ігоря Горжія виграло тендер на будівництво харчоблоку та пральні для спеціалізованого навчально-виховного комплекс № 26 "Перші кроки". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ.Полтава.

Двоповерхову будівлю харчоблоку і пральню з підвалом для потреб вихованців збудують за адресою НВК - на вул. Стрітенській, 20. Вартість робіт - 11,665 млн грн.

Згідно з тендерною документацією, будівництво харчоблоку ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" вестиме на місці знесеної будівлі. Підрядник також встановить огорожу, улаштує вимощення з асфальтобетону та газон. Усі роботи фірма повинна закінчити до 30 грудня 2018 року.

За підряд ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" змагався з ТОВ "Комфортколір" із Павлограда. Друга фірма пропонувала звести будівлі на 15 тис. грн дорожче.

Зазначимо, що фірма депутата Горжія реконструює полтавську ЗОШ №3. Управління капбудівництва Полтави вже сплатило компанії 6,7 млн грн за частину виконаних робіт. Також ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" за 1,4 млн капітально ремонтує і замінює віконні блоки в комунальному закладі "Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1".

Загалом фірма депутата отримала ремонтних підрядів від управління капбудівництва Полтави на 62 млн грн, а від управління освіти - майже на 3 млн грн.

Нагадаємо, що 15 травня на сайті електронних петицій Полтавської міськради опублікована вимога "Про припинення будівництва та демонтаж незаконної забудови біля Будинку дворянського зібрання (колишній кінотеатр імені Котляревського)".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #школа