Годують обіцянками: У Полтаві досі реставрують Малу академію мистецтв (ВІДЕО)

Спочатку кінцеві строки ремонту запланували до початку осені, потім обіцяли відкрити академію до Дня міста, проте пам'ятка досі реставрується

У Полтаві досі триває реставрація архітектурної пам'ятки – Малої академії мистецтв, хоча роботи обіцяли завершити максимум до Дня міста, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Hromadske Полтава.

Будівлю реставрують вже три роки на замовлення Управління капітального будівництва міськвиконкому. Ще у липні начальник управління зазначав, що впоратись ремонтники мають до початку осені, а згодом запевняв, що академію відкриють до кінця вересня.

Нині ж навколо будівлі досі стоїть огорожа, а за нею тривають ремонтні роботи. Працівники запевняють, що основні роботи завершені, залишилося тільки зачекати, поки застигне бетонний поріг, а на це знадобиться ще пару тижнів.

Нагадаємо, на прес-конференції 17 вересня Олександр Мамай зізнався журналістам, що останні три місяці він змушений був приділяти увагу тільки політичним скандалам, що негативним чином вплинуло на роботу сфери ЖКГ. Через зменшення контролю стався збій у роботі комунальних господарств і область досі не готова до опалювального сезону, а це зараз є одним з найголовніших завдань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава