ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу

Міжнародний гурт "No Longer Music", лідером якого є рок-священник Девід Пірс, у рамках всеукраїнського туру завітав на Полтавщину
Depo.
4 серпня 2015 01:03
ФОТО: depo.ua
Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу
Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу

Концерт провокативного, епатажного та неформального священника відбувся 3 серпня у полтавському парку "Перемога". Задовго до початку виступу навколо фонтану уже яблуку ніде впасти, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Команда активно налаштовує апаратуру, перевіряє кріплення, працює із декораціями, відчеканює музичні інструменти - останні штрихи перед унікальним шоу тривалістю в одну годину.

Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу - фото 1

Попри сценічні приготування лідер гурту Девід Пірс знаходить час на спілкування із журналістами. Оскільки музикант не знає української, і, навіть. російської , а журналісти, в свою чергу, не розуміють англійської, ми вимушені спілкуватися через посередника - перекладача. Юна дівчина справилася зі своїми обов'язками на відмінно, спілкування відбувалося доволі цікаво та невимушено. Девід Пірс одразу ж почав відкривати карти, що вони сьогодні покажуть полтавцям:

- Ми не просто музиканти, а ще й танцівники, актори, у нас є люди, які проводять спецефекти, візуальні ефекти. Це не просто музична вистава, а шоу.

Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу - фото 2

Театрально-психологічна постановка скерована для людей, від Бога і про Бога. За словами Девіда Пірса, багато людей вірять, що вони всього лише випадковість на цій планеті:
- Їм так сказали: вони просто вибух, який відбувся у космосі. Наше шоу створене для того, аби показати, що ми унікальні, що кожен хлопець і дівчина більш цінні ніж будь-які багатства цього світу. Ми не були створені для життя без мети, ми створені для унікальних звершень. І ми не повинні дозволити брехні цього світу забирати нашу унікальність. Наприкінці постановки демонструємо, як творець прийшов у цей світ, щоби врятувати нас від брехні. Це дуже сильне шоу. Деякі люди говорять, що я наче провокатор, і це правда. Думаю, що мистецтво само по собі - провокативне. Коли ви ідете дивитися фільм, то будете знаходитися під провокацією. Фільм знімають не для того, щоб ви заснули, а для того, аби щось у вас запалити. Маємо надію, що люди підуть із шоу, але шоу не вийде із їхніх голів. Людям варто запам'ятати, що ми важливі, ми цінні. Люди в Україні дуже важливі.

Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу - фото 3

Свою роль у світі рок-священник вбачає не інакше, як месії. За його словами, їхній гурт несе правду і намагається протистояти світовій брехні, вони несуть саме той голос, який дасть громаді надію на порятунок. По завершенню інтерв'ю Девід Пірс запропонував автору статті зустрітися після шоу, аби вислухати враження від побаченого. Для нього це вкрай важливо.

Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу - фото 4

О 21.00 розпочалося саме шоу зі спецефектами, спалахами вогняного шоу, гучними барабанами, епатажними та надміру енергійними музикантами. Шоу має дві частини. У першій - на сцені відбувалося справжнє божевілля, яке словами не переповісти. Пояснити його сенс, очевидно, можуть лише хворі на шизофренію. Нам пропонують супергероя, який без зайвих роздумів стрибає у натовп і подорожує на руках глядачів. Справжня драма розгортається у другій частині, божевілля трансформується у театр із легкою музикою. Тут розповідається про пристрасть батька до своєї доньки, а вона відвернулася від нього і не прийняла його любов.

Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу - фото 5

Через це дівчину втягнуто у брехню, яку пропонують їй люди і світ. І якщо у перших сценах вона мала вигляд незіпсованої наївної принцеси, то пізніше брехня і ненависть завдали їй чимало болю та страждань. Дівчина стає жертвою брехні. У подальших сценах батько намагається врятувати її. Стоячи перед вибором він жертвує собою заради порятунку доньки, суто біблійський сюжет. Батька у постановці зіграв сам Пірс, примірявши роль Ісуса, його, навіть, на хресті розіп'яли. Проте завершується все хеппі-ендом. Донька приймає батьківську любов, сила духу та віри батька перетворює негатив кривдників на добро, і наостанок, донька прощає своїх гвалтівників.

Голландський рок-священник показав полтавцям чесне та унікальне шоу - фото 6

Шоу завершилося, спецефекти замовкли, дивні істоти височенного зросту і у підвішеному стані більше не з'являються на сцені. То що ж, ідемо викладати Пірсу своє враження. На початку воно складалося із трьох слів "шизофренія", "божевілля", "психодел". Продовжуючи спілкування із Девідом Пірсом перебуваючи ще під враження постановки, виникло цілком логічне запитання: "Чи вживає хтось із учасників гурту наркотики" (з Голландії приїхали як-не-як). На що музикант відповів: "Ми, навіть, не п'ємо алкоголь. Ми не хочемо аби щось стояло між нами і Богом."

На ночівлю голландська команда планує лишитися у Полтаві, оскільки наступного дня у них запланована зустріч із містянами на тему віри, Бога та його місця в нашому житті. Музиканти говорять, що займаються цим не заради грошей, а фінансово їм допомагають люди, які вірять у те, в що вірять вони. Наостанок дуже хотілося почути від постійно усміхненого Девіда Пірса, чи почуває він себе щасливою людиною.

- Кожного дня.