Голосування двічі і підроблення підпису: Які порушення під час виборів зафіксували на Черкащині

Також на виборчих дільницях Черкащини зафіксували випадки голосування по свідоцтву народження і закордонному паспорту

На дільницях Черкащини станом на 16:00 зафіксували 16 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Про це інформує ГМ "Опора", пише Depo.Черкаси.

Зокрема, у місті Канів на дільниці №710892 прийшли родичі однієї з виборчинь і повідомили, що до неї не приїхала скринька додому. У дільничній виборчій комісії стверджують, що жінка проголосувала, натомість родичі повідомляють, що її підпис підроблений. На місце була викликана поліція.

А в селі Ксаверове, що в Городищенському районі, на ДВК №710026 громадянину був виданий бюлетень без паспорта по свідоцтву про народження. Виборець пояснила, що забула паспорт. Спостерігач зробила зауваження членам комісії та провела з ними роз'яснювальну роботу. У селі Петрівська Гута, що на Лисянщині, члени комісії видали виборцю бюлетень без паспорта, на що отримали зауваження від спостерігача. 

Окрім того, у Черкасах на ДВК №711002 комісія проголосувала за те, щоб видати виборцеві бюлетень після пред'явлення закордонного паспорта.

За словами начальника сектору комунікацій ГУНП в Черкаській області Дмитра Грищенка, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 158-1 ККУ оскільки на одній із дільниць в Черкасах виборець проголосував двічі.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава