ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головко підписав подання про звільнення керівника "Полтаварибоохорони"

Підставою для звільнення стала незадовільна робота управління під час проведення двомісячника охорони рибних запасів області в період нересту 2016 року
Depo.
6 липня 2016 13:37
ФОТО: depo.ua
Головко підписав подання про звільнення керівника "Полтаварибоохорони"
Головко підписав подання про звільнення керівника "Полтаварибоохорони"

4 липня голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав на ім’я Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового листа з поданням на звільнення начальника управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та врегулювання рибальства в Полтавській області ("Полтаварибоохорона") Івана Дробота, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА,

Підставою для звільнення стала незадовільна робота управління під час проведення двомісячника охорони рибних запасів області в період нересту 2016 року, який проводився з 1 квітня. Про це, зокрема, йшлося вчора на щотижневій апаратній нараді, коли підбивалися підсумки операції "Нерест-2016".

Головко підписав подання про звільнення керівника "Полтаварибоохорони" - фото 1

"Як показують результати проведеного двомісячника охорони рибних запасів області в період нересту 2016 року інспекторський склад "Полтаварибоохорони" виявляв, як правило, лише незначні порушення правил рибальства. Тільки в 17 випадках з 412 порушень (4%) виявлені ознаки кримінального злочину, - йдеться у листі на ім’я міністра. - Інші показники проведеної за період нересту роботи також набагато гірші, ніж у "Сулинськрибоохорони" - в рази меншої рибоохоронної установи як по кількості інспекторського складу, так і по зоні відповідальності".

Що ж стосується керівника державної установи, то він ігнорував рішення створеного Координаційного штабу, який опікувався проведенням нерестової кампанії. У поданні зазначено, що протягом підготовчого періоду не оновлювалися плавзасоби, структуру не було забезпечено необхідною кількістю паливно-мастильних матеріалів. 

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на