ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головко став 16 у рейтингу успішності серед губернаторів

На Полтавщині констатують найбільше падіння торгівлі
Depo.
2 вересня 2015 12:59
ФОТО: depo.ua
Головко став 16 у рейтингу успішності серед губернаторів
Головко став 16 у рейтингу успішності серед губернаторів

Три місяці тому "ДС" представила рейтинг губернаторів за перший квартал разом із методикою, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Деловую столицу". Показники мирних регіонів (без окупованого Криму і наполовину окупованого Донбасу) порівнюються за двадцятьма суспільно значущими критеріями.

Всі цифри беруться тільки з даних Держстату. Всім областям за кожним критерієм нараховуються бали залежно від зайнятих ними місць, потім підраховується сума балів за всіма критеріями, і по цій сумі з'являється рейтинг успішності регіонів, а разом з ними і їх керівники.

Так, за цим рейтингом голова Полтавської ОДА посів 16 місце серед 23 губернаторів. Його результат за 100-бальною шкалою мінусовий. Головко набрав мінус 21,5 балів. Лідером рейтингової таблиці став голова Вінницької ОДА Валерій Коровий, а останню 23 сходинку зайняв харківський губернатор Ігор Райнін.

За версією соціологів, у Головка найбільше падіння торгівлі.

На Полтавщині показник роздрібної торгівлі за півріччя склав лише 76,1% в порівнянні з показником січня-червня 2014 року. Це найгірший результат серед усіх регіонів (за сім місяців - 77,6%, також останнє місце). Але поки глава ОДА Валерій Головко (-21,5 бали) днями констатував наявність "окремих галузей і підприємств", які проігнорували навіть Сорочинський ярмарок, на яку вони зазвичай привозили свою продукцію.

Також Полтавщина відзначилася найбільшою заборгованістю місцевих бюджетів перед організаціями, що надають ЖКП (у перерахунку на одного жителя), входить до трійки регіонів з найгіршою динамікою експорту, найбільшою часткою працівників, переведених на неповний робочий тиждень, і найвищою смертністю населення, посідає четверте місце знизу по народжуваності.

А кращі результати області - найнижча по країні смертність дітей у віці до одного року, друге місце серед регіонів із найменшою часткою працівників, що перебували в неоплачуваних відпустках, і четверте - з найменшим зростанням споживчих цін. Також Полтавщина виявилася п'ятою по капітальних інвестиціях на душу населення, проте загальний обсяг капінвестицій в порівнянні з січнем-червнем минулого року скоротився на 42,6% - найгірший результат серед усіх мирних регіонів.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.