ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рейтинг губернаторів: Головко втрачає кадри

Найбільш поменшало найманих працівників в першому кварталі і за чотири місяці 2016-го було зафіксовано в Полтавській області - на 6,5 і 6,2% відповідно
Depo.
13 червня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Рейтинг губернаторів: Головко втрачає кадри
Рейтинг губернаторів: Головко втрачає кадри

В абсолютних цифрах середня чисельність штатних працівників за січень-квітень на 20,3 тис. менше, ніж роком раніше. Також в області, керованої Валерієм Головко (-38 балів), було зафіксовано найбільше зростання споживчих цін - на 33,6% порівняно з січнем-березнем минулого року, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на рейтинг "ДС".

Ще одне останнє місце в Полтавщини за квартал (і передостаннє за чотири місяці) як у регіону з найгіршою динамікою будівництва - падіння на 23,1 та 18,6% відповідно порівняно з аналогічними періодами минулого року.

Однак обсяги будівельних робіт порівняно з іншими регіонами залишилися високими: у перерахунку на душу населення друге місце за квартал і за чотири місяці (445 і 628 грн./чол. відповідно). А от за темпами введення в експлуатацію житла область стала передостанньою - всього лише 11,48 кв. м на тисячу жителів. Втім, на тлі падіння обсягів будівельних робіт при будівництві нежитлових будівель та інженерних споруд, обсяги робіт на будівництві житла зросли на 13,1%. Так що за останнім критерієм Полтавщина може поліпшити результат у майбутніх звітних періодах.

Також слід відзначити другий найгірший результат області за часткою працівників, переведених на неповний робочий тиждень, потрапляння у четвірку регіонів з найбільшою смертністю, в п'ятірку - з найменшою народжуваністю, найбільшим падінням реальної зарплати і найгіршим гендерних співвідношенням зарплат.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на