ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головку не догодив начальник обласного управління ДАІ

Голова Полтавської ОДА пригрозив головному ДАІшнику області звільненням
Depo.
27 липня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
Головку не догодив начальник обласного управління ДАІ
Головку не догодив начальник обласного управління ДАІ

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко має намір звернутися до міністра внутрішніх справ України з питанням про зняття з посади начальника Управління Державтоінспекції Полтавщини, якщо він не контролюватиме безпеку на дорогах, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на "Новини Полтавщини".

Головко зазначив, що стан небезпеки на дорогах Полтавщини зростає. Прямий обов'язок начальника ДАІ упереджувати аварії та надзвичайні випадки. Про це Валерій Головко сказав під час апаратної наради в ОДА. Головко заявив, якщо на його вимоги не відреагує начальник полтавської Державтоінспекції, він буде змушений звернутися до Авакова з вимогою про відставку головного ДАІшника області.

Голова Полтавської ОДА наголосив, що інспектори ДАІ повинні постійно контролювати рух на дорогах. А особливо в період найбільшої аварійності. Особливо звертати увагу на швидкість руху, та стан водіїв. Головко зазначив, що наразі на відрізку дороги з Хоролу до Чутового проходять ремонтні роботи. І саме на цьому відрізку найбільше аварій, у яких часто гинуть люди.

Головко наголосив, що з 8 ранку та до 8 вечора працівники ДАІ повинні працювати в посиленому режимі. Особливо в тих місцях, де проходять ремонтні роботи. Після апаратної наради голова ОДА викликав начальника ДАІ на особисту розмову.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.