ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний медик Полтавщини переймається кількістю повій на місцевих дорогах

На Полтавщині думають, як далі боротися із захворюваннями ВІЛ/СНІД
Depo.
5 листопада 2015 20:12
ФОТО: depo.ua

Нині в області зареєстровано більше 5 тисяч семиста випадків захворюваності на ВІЛ-інфекції. За офіційними даними департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з них трохи менше половини хворі на СНІД, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на обласне телебачення "Лтава". 

Останнім часом на Полтавщині спостерігається, хоч і не значне, але зменшення поширення віл-інфекцій. Найбільше хворіють молоді люди віком від 20 до 39 років. На жаль, із кожним роком продовжує зростати смертність серед хворих на СНІД. У першу чергу це свідчить про зрілість епідемії - переконані лікарі.

Із 2017 року всі програми з профілактики захворюваності на ВіЛ/СНІД фінансуватимуться виключно з обласного та державного бюджетів. Міжнародні вливання припиняться. Протягом 4 років із обласної скарбниці мають виділити понад 9 мільйонів гривень. З державного бюджету на попередження та лікування віл-інфікованих Полтавщина має отримати 100 мільйонів гривень.

За словами головного медика області Віктора Лисака останнім часом на трасах знову з’явилися дівчата легкої поведінки, які є розповсюджувачами хвороб. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна залишається регіоном із високим рівнем поширення ВІЛ серед країн Європи та Східної Азії.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.