ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гонтарева дала час Костянтинові Жеваго до осені

Глава Нацбанку України Валерія Гонтерева заявила, що банк "Фінанси та кредит", який належить нардепу з Полтавщини Жеваго можуть закрити
Depo.
16 липня 2015 16:10
ФОТО: depo.ua
Гонтарева дала час Костянтинові Жеваго до осені
банк "Фінанси та кредит", який належить нардепу з Полтавщини Жеваго можуть закрити

Найближчим часом має вирішитися питання про визнання банку "Фінанси та кредит" неплатоспроможним або ж - повноцінним учасником фінансової системи. Однак події випередила глава Національного банку України Валерія Гонтарева, заявивши, що Костянтину Жеваго дається час для виведення банку з кризи - до кінця літа. У свою чергу, акціонери «Фінанси та кредит» 17 серпня повинні прийняти рішення про докапіталізацію установи на 2,5 млрд. гривень, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на Forbes Украина.

Вчора на засіданні комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Валерія Гонтарева розповіла, що банк «Фінанси та кредит» може бути визнано неплатоспроможним, якщо акціонер - бізнесмен Костянтин Жеваго - не докапіталізує установу до кінця літа.
При цьому голова НБУ повідомила, що під гарантії ФГВ підпадають понад 90% вкладів у «Фініки» (як у фінансовому середовищі прийнято називати банк Жеваго). Рішення такої відстрочки Гонтарева не пояснила.


Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.