Кременчужани проти заборони алкоголю в нічний час, поліція - за

В Кременчуці відбулося обговорення доцільності заборони торгівлі алкоголем у нічний час
Depo.
17 листопада 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
Кременчужани проти заборони алкоголю в нічний час, поліція - за
Кременчужани проти заборони алкоголю в нічний час, поліція - за

На даний момент в Кременчуці 57 цілодобових магазинів, де можна купити алкоголь. Думки з приводу заборони продажу в Кременчуці алкоголю після 22:00 розділилися, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ТелеграфЪ.

16 листопада в мерії Кременчука провели обговорення регуляторного акту "Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на территорії м.Кременчук у нічний час".

До речі, ці дужки в проекті регуляторного акту дуже не подобаються активісту Леоніду Харченку. Він вважає, що саме "закладам ресторанного господарства" потрібно заборонити торгівлю алкоголем в нічний час, так як там часто розливають сурогат. На розгляд проекту регуляторного акта Леонід Харченко прийшов з пляшкою горілки, у якої був підроблений акциз.

Також з алкоголем прийшов репортер і представник цивільного корпусу "Азов" Андрій Михайленко. Він приніс півлітрову пляшку з-під лимонаду, яку він десь придбав за 20 грн. Цими діями Михайленко та Харченко хотіли показати, що заборона нічного продажу алкоголю не дасть нічого, крім процвітання підпільного продажу сурогату.

На обговоренні не було жодного представника великих торгових мереж, всього кілька підприємців. Були присутні активісти, депутати, працівники виконкому, правоохоронці та ЗМІ. Від мережі "АТБ" в мерію надійшов лист, де говориться, що вони проти прийняття акта. Згадали і лист від антимонопольного комітету, де говорилося, що АМКУ виступив проти цього регуляторного акта.

Заступник командира батальйону патрульної поліції Олег Горошочек заявив, що прийняття акта зменшить кількість людей, які вирішили випити спонтанно, або "догнатися". Більшість злочинів відбувається після 22:00 і під впливом алкоголю. Перший віце-мер Володимир Пелипенко також став на захист регуляторного акта.

За підсумками обговорення було прийнято рішення про розгляд проекту регуляторного акта на грудневій сесії міськради.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".