ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Грузинський губернатор похвалив полтавських корів

У Швейцарії корови менші, ніж на Полтавщині
Depo.
18 серпня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Грузинський губернатор похвалив полтавських корів
Грузинський губернатор похвалив полтавських корів

У Полтавській області ось уже кілька днів гостюють делегати з Імеретинського краю Грузії, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ЕнергоЛайф.

Сьогодні, 18 серпня, вони зустрілися з губернатором Валерієм Головком у стінах ОДА, а перед цим встигли відвідати Сорочинський ярмарок, Миргород, та Шишаччину, а саме батьківщину основоположника органічного виробництва Семена Антонця.

Гіві Чічінадзе, губернатор Імеретинського краю, був вражений результатами роботи агрофірми "Агроекологія", причому не так органічним землеробством, як практикою вирощування великої рогатої худоби. Чічінадзе відзначив, що два місяці тому був у Швейцарії, то таких величезних корів навіть там не бачив.

Після цього було домовлено про візит до Грузії технологів з Шишаччини.

Грузини зацікавилися у співпраці не тільки в аграрному секторі, але й промисловому, тому говорили відкриття спільних з Україною виробництв та підприємств. Полтавські ж чиновники переймали у делегатів досвід дерегуляції у дозвільній сфері і сприянні підприємницькій діяльності.

Валерій Головко зазначив, що для укріплення партнерських стосунків з Грузією йде робота щодо здешевлення авіаквитків у цьому напрямку, зокрема, розглядається можливість створення лоукостів на базі полтавського аеропорту.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на