Healthy Schools: Школи Кременчука боротимуться за цінний приз в національному проекті

Протягом навчального року школи-учасники програми зустрічатимуться з відомими спортсменами, дизайнерами, архітекторами та експертами проекту

Три навчальних заклади Кременчука ( НВК № 2, 4 та 24) увійшли до національної програми Healthy Schools, ініційованої за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти та Національного олімпійського комітету. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

Метою проекту є популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції "здорового дизайну", а також рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.
Протягом навчального року для учні зустрічатимуться з відомими спортсменами, дизайнерами, архітекторами та експертами проекту.

За результатами реалізації міні-проектів найактивнішим закладам освіти буде виділено гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій, таких собі центрів реальних і віртуальних навчальних досліджень, на загальну суму 10000 гривень.

Нагадаємо, що 15 жовтня у Кременчуці офіційно розпочався опалювальний сезон – тепло почали подавати до дитячих садочків, лікарень та шкіл. На ранок 16 жовтня теплоносій подано до всіх дитячих садочків та шкіл за виключенням КНВК №19 та дитячих садочків № 10 та № 32. Там проблеми виникли через ліквідацію пориву на тепломережі у центральній частині міста. Як тільки проблему буде усунено, опалення буде подано і до цих навчальних закладів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава