Інноваційне лікування гепатиту С стало доступним для Полтавщини

Новинки в медицині - реальний шанс врятувати життя хворим на гепатит С

Інноваційне лікування гепатиту С стало д…

25 полтавців, хворих на вірусний гепатит С, розпочали лікування сучасним противірусним препаратом. Вони з числа 250-ти пацієнтів, які отримують лікування на першому етапі реалізації проекту «Розширення доступу до ефективного лікування гепатиту С через моделі лікування на рівні громад для уразливих груп населення в умовах обмежених ресурсів України». Софосбувір крім Полтавщини вже отримали у м. Києві, Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській та Харківській областях, повідомляє кореспондент Полтава.depo.ua.

«Нарешті в Україні розпочалось лікування софосбувіром, якому передували тривалі перемовини із фармкомпаніями. Вперше застосовується принципово новий і більш ефективний курс лікування вірусного гепатиту С із використанням інноваційного препарату, який дає максимальні шанси на одужання - майже 100%», - зазначає виконавчий директор БО «Світло надії» Максим Демченко.

Загалом в рамках цієї програми терапію софосбувіром мають отримати трохи більше ніж 1 500 осіб. Однак, слід зазначити, що потреби українців в цьому питанні значно більші. За даними ВООЗ, в нашій державі близько 3,5 мільйони осіб хворіють на вірусний гепатит С. Однак, для більшості інфікованих курси противірусними препаратами прямої дії недоступні через їх високу вартість.

Довідково: Нова пілотна програма реалізується з червня місяця МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Вона, у свою чергу, є частиною реалізації всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!», партнерами якої виступають Альянс-Україна та БО «Світло надії».

Альянс-Україна за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією уже уклав угоду на закупівлю препаратів у виробника оригінальних лікарських засобів для перших 250 пацієнтів за спеціально запропонованою для цієї пілотної програми ціною 300 доларів США за флакон (900 доларів США за 12-тижневий курс лікування), яку спеціально запропонували для впровадження цієї пілотної програми. Ціна за аналогічний курс лікування в Європі та США складає понад 80 000 $.

Більше новин про життя Полтави читайте на poltava.depo.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme