ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Із початку АТО Полтавщина втратила 107 військових

Всього із початку проведення антитерористичної операції на Сході загинуло 107 полтавських бійців
Depo.
8 липня 2015 13:16
ФОТО: depo.ua

Всього із початку проведення антитерористичної операції на Сході загинуло 107 полтавських бійців та налічується 452 родини учасників бойових дій. Така інформація була оприлюднена на вчорашньому засіданні "Товариства ветеранів АТО", повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на "Сайт города Полтавы".

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко прозвітувала, що лише 83 родини загиблих отримали відповідний статус та соціальну захищеність. Чому інші досі не мають такого статусу - причини різні та чиновниця їх не оголосила. Натомість вона зазначила на необхідності створення соціального паспорта, куди вноситимуть нагальні потреби та проблеми сімей військових. Також Людмила Корнієнко звернулася до представників влади з проханням відновити право на безоплатний проїзд родинам учасників бойових дій.

Антитерористична операція на Сході України триває більше року, тож незрозуміло, чому через стільки часу піднімається питання про надання соціального захисту загиблим та їх родинам, чому не всі учасники бойових дій отримали відповідний статус, чому батьки загиблих юнаків змушені оббивати пороги кабінетів задля отримання пільг? Очевидно відповідь криється в тому, що вчорашнє засідання відбулося з ініціативи "Товариства ветеранів АТО", а не представників обласної влади.

Більше новин про життя Полтавської області читайте на poltava.depo.ua.