Кадрові зміни: У "Кременчуцькій" лікарні обрали нову директорку

Посаду керівника обійняла колишній начмед Першої міської лікарні Оксана Корлякова

Сьогодні, 6 березня, у Кременчуці заступник міського голови Ольга Усанова та заступник управління охорони здоров’я міста Людмила Пономаренко представили колективу КНМП "Лікарня "Кременчуцька" нового керівника. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

Посаду обійняла колишній начмед Першої міської лікарні Оксана Корлякова. Відповідне розпорядження ухвалив мер Кременчука Віталій Малецький на підставі рекомендації конкурсного комітету, який проводив конкурсний відбір.

Оксана Корлякова зазначила, що докладатиме максимум зусиль для подальшого розвитку лікарні і збереження всіх попередніх заслуг її працівників.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині вже укладено більше мільйона і шістнадцяти з половиною тисяч декларацій з сімейними лікарями. За словами директора обласного Департаменту охорони здоров'я Віктора Лисака, це близько 72% від усіх жителів Полтавщини. З початку впровадження послуги (1 квітня 2018 року) до підписання угод долучилося понад 850 лікарів з 59-ти медичних закладів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава