ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Канада допоможе у розвитку полтавських міст

Цієї осені 4 міста Полтавської області розпочнуть співпрацю з канадським проектом
Depo.
24 липня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua
Канада допоможе у розвитку полтавських міст
Канада допоможе у розвитку полтавських міст

На Полтавщині за фінансової підтримки уряду Канади Федерація тамтешніх муніципалітетів у 2015 - 2020 роках впроваджуватиме проект "Партнерство для розвитку міст", повідомляє Полтава.depo.ua, посилаючись на прес-службу Полтавської ОДА.

Нещодавно область відвідала компетентна делегація з цієї країни, зокрема головний експерт з питань врядування проекту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" Кейді Ворд і муніципальний експерт з питань демократичного врядування Грант Хопкрофт. Під час зустрічі з головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком вони презентували новий проект міжнародної технічної допомоги.

У Полтавській ОДА сподіваються, що вже цієї осені чотири міста Полтавської області матимуть можливість розпочати співпрацю з Проектом ПРОМІС, отримають доступ до найсучасніших знань та ресурсів у сфері місцевого економічного розвитку.

Мета Проекту ПРОМІС - зміцнення муніципального сектору в Україні шляхом підвищення спроможності міст-партнерів у сфері просування демократії та економічного розвитку на місцевому рівні, створення більш сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу і місцевого економічного розвитку, підтримки децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Відбувається конкурсний добір міст, який завершиться 25 вересня. У конкурсі беруть участь 26 міст, які попередньо надіслали анкети для добору.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.