ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидат в мери Кременчука Ірина Дроздова виграла суд проти міськвиборчкому

Дроздовій винесли попередження за нібито допущене порушення порядку розміщення агітаційних банерів
Depo.
25 жовтня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

Харківський апеляційний суд в повному обсязі задовольнив апеляцію кандидата на посаду міського голови Кременчука Ірини Дроздової на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 24 жовтня, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Известия в Украине".

Вказаним рішенням окружний адміністративний суд частково визнав законність рішення міської виборчої комісії про винесення попередження Ірині Дроздовій за нібито допущене порушення порядку розміщення агітаційних банерів. При цьому Харківський апеляційний суд виніс остаточне рішення в справі, повністю задовольнивши всі позовні вимоги Дроздової і визнавши протиправними всі звинувачення виборчої комісії.

Як повідомляє довірена особа Дроздової, адвокат Анатолій Москалюк, рішення Харківського апеляційного суду дозволяє говорити про упереджене ставлення міського виборчого комітету і дає підстави для подачі відповідної скарги до ЦВК,
Нагадаємо, Комітет виборців України напередодні виборів визнав Кременчук одним з двадцяти українських міст, в яких зафіксовані серйозні проблеми в ході виборчого процесу.
На попередніх виборах в 2010 році в Кременчуці міськвиборчком уже намагався зупинити лідера Олега Бабаєва, прийнявши не обгрунтоване законодавчо рішення про попередження, а згодом і зняття його кандидатури з виборів. Після оскарження рішення в суді Олег Бабаєв був відновлений в статусі кандидата.

Більше новин про вибори на Полтавщині читайте на Depo.Полтава.