ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Каплін піариться на яйцях в.о.міністра екології

Полтавський нардеп грозиться головному екологу України відірвати яйця
Depo.
6 жовтня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua
Каплін піариться на яйцях в.о.міністра екології
Каплін піариться на яйцях в.о.міністра екології

Про це Каплін повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Depo.Полтава. "Прийду і ЯЙЦЯ відірву!!! ПОПЕРЕДЖАЮ В.О. МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ ТА ГОЛОВУ НАДРА УКРАЇНИ!", - пише Каплін у Фейсбук.

Нардеп обурений роботою міністерства. Зокрема його турбує видобуток газу на території Полтавщини.

"Почалася активна робота по виведенню 8 газоносних ділянок по Полтавській області. Раніше всі ці ділянки входили в сферу інтересів Голден Дерріка, проте не були оформлені за формальними підставами, через зміни політичного режиму в країні.

У Міністерство зайшли на погодження від компанії ТОВ "Ангро Інвест" матеріали за наступними площам: Журковская, Судіевская, Південно-Миргородська, Черкасовская, Красногорівська, Демидівська, Федуновская, Федоровська - все по Полтавській області, матеріали відправлені на екоінспекції для оформлення екологічних карток і отримані позитивні висновки.

І.О. Міністра Курикін С.І. викликав до себе керівника НАК Надра України Климовича Я.Я. і настійно рекомендував допомогти компанії, а саме оформити договори оренди на свердловини, які знаходяться на цих родовищах (з метою подальшого оформлення спецдозволів в обхід аукціону).

Представники компанії на зустрічі з керівником НАК Надра України заявили, дуже просять оперативніше підписати договори, паралельно йде тиск з боку Курикіна С.І. у вигляді телефонних дзвінків до вимог прискорити процес передачі активів. За інформацією 20.09.2015 таке рішення правлінням НАК Надра України прийнято", - пише Сергій Каплін у соцмережі.

Зараз обов'язки міністра екології виконує Курикін Сергій Іванович.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.