ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Каплін не підтримав сексуальних меншин

Учора Верховна рада хотіла заборонити дискримінації сексуальних меншин у трудових колективах
Depo.
6 листопада 2015 14:33
ФОТО: depo.ua

Поправка до Трудового кодексу щодо заборони дискримінації працівників за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності не набрала необхідної кількості голосів, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Вчора Верховна Рада проголосувала у першому читанні новий проект Трудового кодексу (законопроект № 1658). За відповідне рішення проголосували 258 народних депутатів. Водночас депутати провалили поправку, яку запропонували комітет ВР з євроінтеграції, Мін’юст та МЗС, яка має розширити і уточнити антидискримінаційні норми, згідно із якими забороняється дискримінація працівників за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. За поправку проголосували 117 депутатів при необхідних мінімальних 226 голосів.

Нардепи від Полтавщини свою позицію показали наступним чином:

Іщейкін К.Є. - Не голосував
Каплін С.М. - Проти
Река А.О. - Відсутній
Бублик Ю.В. - Відсутній
Жеваго К.В. - Відсутній
Кулініч О.І. - Відсутній
Шаповалов Ю.А. - Не голосував

Нагадаємо, поправка, яку провалили депутати, є однією з ключових для виконання плану лібералізації візового режиму з ЄС. Що ж до Капліна, нагадуємо, влітку, коли нардеп прийшов зірвати сесію Полтавської міськради, міський голова Мамай назвав Капліна "пасивним"

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.

Приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте Галушкаnews