ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Каплін під прапорами своєї партії закликає політиків не піаритися на проблемах українців

Каплін з командою зняли 4-хвилинний ролик своєї ходи
Depo.
22 жовтня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua

Нардеп у кількахвилинному монолозі розповідає про свої добрі наміри, критикуючи Уряд, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Депутат "простих людей" переймається, щоб політики не спекулювали на проблемах українців, зокрема на Тарифному майдані, який збирається у столиці під Кабміном. При цьому "найпростіший" депутат кілька разів проголошує назву своєї партії і демонстративно крокує під прапорами політсили.

Поряд з відважним Дон Кіхотом Капліним крокує його вірний друг і соратник Санчо Панса - Олександ Шамота - "найпростіший" кандидат або "мер простих людей". Останній, як і годиться помічнику, мовчки іде поряд з господарем. Скільки іще тривала хода після того, як вимкнули відеокамеру, не відомо.

Нагадаємо, кілька днів тому у Києві під Кабміном розпочалася безстрокова акція "Тарифний майдан". Днями кілька десятків людей вирушили з Полтави до Києва пішки. Ініціатор ходи у Полтаві - кандидат у мери Полтави Олександр Шамота. Останній на своїй сторінці у Фейсбук час від часу постить фото з повідомленнями про тарифну ходу "найпростішої" партії.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.