ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Каплін сам собі малює рейтинг

Полтавський нардеп домалював своїй партії 1% і поширив у ЗМІ
Depo.
7 жовтня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua

Посилаючись на дані Київського міжнародного інституту соціології "Партія Простих Людей" Сергія Капліна розмістила рекламний матеріал у кількох полтавських ЗМІ, додавши собі один відсоток в рейтингу, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на ОПОРУ.

5 жовтня на всеукраїнському сайті "Українська правда" з'явився матеріал, у якому згідно опитуванню був представлений список політичних сил, котрі мають можливість потрапити до Верховної Ради. Список очолили "Блок Петра Порошенка", "Батьківщина", "Самопоміч" і "Опозиційний блок".

Вони, згідно опитуванню, здатні подолати бар'єр у 5%. Нижче, серед списку знаходилась партія народного депутата Сергія Капліна "Партія Простих Людей", яка згідно дослідження набрала 1,3%. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Після виходу цього матеріалу, з'являється рекламний матеріал "Партії Простих Людей", де зазначено, що 2,3% українців готові проголосувати за них на парламентських виборах і майже 2% - на місцевих. "Такі дані всеукраїнського опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології з 17 по 27 вересня. КМІС опитав 2041 респондента, із 110 населених пунктів, окрім АР Крим", - йдеться у рекламному матеріалі.

Новина також пророкує, що "політсила має всі шанси на першість у регіоні і голова Полтавського міського осередку "Партії простих людей" Олександр Шамота також". Шамота - кандидат на посаду мера Полтави.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА вирішили уточнити згідно яких досліджень "Партія Простих Людей" залишається лідерами та чому при посиланні на джерело вони додали собі один відсоток.

Під час декількох спроб додзвонитись, обидва лідера Сергій Каплін та Олександр Шамота відбивали слухавку, а потім зовсім перестали її брати. Наразі ОПОРА намагається з'ясувати звідки з'явились дані по соціології.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.