Керівник департаменту екології Полтавської ОДА звільнився з посади

Ігор Піддубний офіційно не працює з 13 листопада

Керівник департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Ігор Піддубний написав заяву про звільнення. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Екс-посадовець офіційно не працює з 13 листопада. Піддубний повідомив, що пішов за власним бажанням: "Рішення було прийнято давно. Це не воля керівництва. Ніяких конфліктів немає. Нажаль, реальних дій щодо вирішення екологічних проблем на рівні Міністерства екології я не бачу. Можливо, колись зміню свою думку й повернусь, якщо не в статусі державного службовця, то учасника громадського об'єднання, яке буде опікуватись питанням екології. Я не втік від відповідальності й роботи, проте стомився очікувати змін на краще".

Нагадаємо, що Ігор Піддубний працював директором департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА з липня 2015 року.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що працівнику Полтавської місцевої прокуратури, підозрюваному в одержанні хабара, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 147 280 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава