Керівника скандального підприємства на Полтавщині оголосили в розшук

Відносно Юрія Грушевського винесена постанова суду на примусовий привід та доставку до суду
Depo.
27 жовтня 2016 09:00
ФОТО: depo.ua
Керівника скандального підприємства на Полтавщині оголосили в розшук
Керівника скандального підприємства на Полтавщині оголосили в розшук

Управлінням захисту економіки в Полтавській області ДЗЕ НП України розшукується Грушевський Юрій Анатолійович, 1966 р.н., мешканець міста Полтава, який підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 242, ч.2 ст. 367 КК України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ НП в Полтавській області.

Відносно Юрія Грушевського винесена постанова суду на примусовий привід та доставку до суду для вирішення питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Юрій Грушевський є керівником ТОВ "Сільські традиції". Жителі селища Білики на Полтавщині вимагають закриття, і продовжують блокувати під'їзні шляхи до свинокомплексу ТОВ "Сільські традиції".

Довідково: ч. 1 ст. 239 КК України – забруднення земель відходами, шкідливими для життя, здоров`я людей та довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для життя, здоров`я людей та довкілля; ч. 1 ст. 242 КК України – порушення правил охорони вод, що спричинило забруднення поверхневих вод і створило небезпеку для життя, здоров`я людей та довкілля

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".