ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Керівниця КП "Полтавафарм" подвоювала свою зарплату преміями

Середня зарплата керівника обласного комунального підприємства "Полтавафарм" Наталії Стецюк у 10 разів більша, аніж зарплата її підлеглих
Depo.
6 липня 2015 18:33
ФОТО: depo.ua
Керівниця КП "Полтавафарм" подвоювала свою зарплату преміями
Прес-конференція ДФІ в Полтавській області

Щомісяця вона отримувала 30 тисяч гривень. Такі цифри оприлюднила Держфінінспекція у Полтавській області, пише кореспондент Полтава.depo.ua.


"Ми хочемо, щоб це підприємство працювало не лише на керівника" - говорить виконувачка обов'язків начальника Держфінінспекції Полтавщини Ірина Салогуб. За її словами, наразі КП "Полтавафарм" переживає не найкращі часи. Проте за результатами проведеного фінінспекцією аудиту, керівниця підприємства не зацікавлена у збереженні комунальних аптечних складів.


Аудитом доведено, що зростання доходів підприємства досягнуто не за рахунок збільшення обсягів продажу, які, до речі, навпаки зменшилися на третину, а шляхом підвищення цін на ліки в середньому у 2 рази. Втім, скрутне становище підприємства аж ніяк не вплинуло на доходи керівника "Полтавафарму" Наталії Стецюк. ЇЇ середня зарплата складає 12 тисяч гривень. Хоча по факту Наталія Стецюк за рахунок премій та надбавок щомісяця мала 30 тисяч гривень заробітної плати. Накази про преміювання керівниця підписувала собі сама. Тоді як працівники підприємства в середньому отримували 3 тисячі гривень.


Загалом, упродовж 2012-2014 років Наталія Стецюк за власними наказами "навиділяла" собі премій та матеріальної допомоги на суму 399,3 тисяч гривень. "На руки" директорка отримала 324,5 тисяч гривень.


Поряд з цим, констатують у Держфінінспекції Полтавщини, покращення показників фінансово-господарської діяльності, розширення ринків збуту, підвищення загального рейтингу на підприємстві останнім часом не помітили. Більш того, за два роки у підприємстві закрили 34 аптеки, скоротили більше 70 працівників. А обласний бюджет з 2012 року недоотримав 969,6 тисяч гривень.


У Держфінінспекції Полтавської області повідомили, що результати аудиту діяльності КП "Полтавафарм" уже передали в правоохоронні органи.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua