ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес взявся за активістів-земляків

Цього разу адвокати Харківського голови "клопотали" про поведінку активістів-земляків
Depo.
14 вересня 2015 22:15
ФОТО: depo.ua
Кернес взявся за активістів-земляків
Кернес взявся за активістів-земляків

Щоразу на суд до свого "незмінного" голови приїздять харківські активісти, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Зрозуміло, на носі вибори і вони Кернесу зараз як кістка в горлі.

Кернес взявся за активістів-земляків  - фото 1

Щоразу пікетники влаштовують дискотеку під вікнами суду: танцюють, співають, викрикують гасла. А останні три засідання частина з них на чолі з керівником Валентином Бистріченком заходять у зал суду і як тільки з'являється суддя заводять державний Гімн.

Кернес взявся за активістів-земляків  - фото 2

Адвокати Кернеса в цей час сидять і знімають "вокалістів" телефонами. Суддя неодноразово попереджав їх про порядок в залі суду. Цього разу за справу серйозно взялися адвокати підсудного.

Кернес взявся за активістів-земляків  - фото 3

Вони один за одним подавали клопотання про неприйнятність такої поведінки під час судового процесу. Так, цього разу захист Геннадія Кернеса назвав дії активістів порушенням судового порядку і неповагою до учасників слухання. Адвокати вимагали від суду покарати порушників.

Кернес взявся за активістів-земляків  - фото 4

Сам Кернес нарікав, що не хоче бачити у залі суду цих людей, а також слухати їхні пісні під вікнами Київського райсуду Полтави. Підсудний пригрозив, якщо таке і далі продовжуватиметься, він перестане їздити на суд. Харківський голова, вважає це тиском на суд.

Кернес взявся за активістів-земляків  - фото 5

Головуючий по справі суддя Антонов ухвалив: задовольнити клопотання обвинувачуваного і вигнав із зали суду активістів. Також на розгляді залишається питання про поведінку харківських пікетників під вікнами суду.

Кернес взявся за активістів-земляків  - фото 6

Цього разу на суд підтримати "товариша" приїхав екс-регіонал Ельбрус Тедеєв. Весь час сидів поряд з Керенсом, щось нашіптував Кернесу на вухо. Той спокійно, як удав, відповідав.

Цього разу слухання тривало недовго. Відразу як суддя оголосив перерву, зникло електропостачання. Через це суд перенесли на 28 вересня.

Більше новин про життя міста і області читайте на Depo.Полтава.