ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кінотеатр імені Котляревського повертають місту

Суд визнав незаконною оренду приміщення кінотеатру імені Котляревського у центрі Полтави. Активісти хочуть відкрити там центр допомоги учасникам АТО
Depo.
16 липня 2015 11:18
ФОТО: depo.ua
Кінотеатр імені Котляревського повертають місту
Кінотеатр імені Котляревського повертають місту

Будівлю кінотеатру імені Котляревського мають знову передати громаді. За позовом активістів однієї з політичних сил суд визнав незаконним передачу в оренду історичної будівлі в Полтаві - кінотеатру імені Івана Котляревського. Зараз в історичній пам'ятці, яка охороняється ЮНЕСКО, продовжує працювати нічний клуб, кілька закладів громадського харчування, кіоски із фаст-фудом, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на спільноту "Вконтакте" "Типовий полтавець".

За інформацією спільноти, суд визнав, що передача в оренду приміщення кінотеатру була незаконною. Тепер активісти подали позов про демонтаж всіх перебудов, які орендатори зробили в історичній будівлі, та повернення її до первозданного стану. Також громадськість Полтави висловила пропозицію, щоб будівля в центрі міста використовувалася з користю. В її стінах вони хочуть бачити центр допомоги учасникам АТО.

Нагадуємо, що тривалий час інспекція ДАБК приховувала замовника незаконного будівництва у кінотеатрі імені І. Котляревського. Нині ж йому все-таки доведеться розпрощатися із прибутковим бізнесом. Принаймні у приміщенні кінотеатру.

Більше новин про життя нашого міста читайте на poltava.depo.ua.