ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кір продовжує атакувати Полтавщину

Нові випадки небезпечної хвороби зафіксовані на Миргородщині

Depo.
12 лютого 2018 18:10
ФОТО: depo.ua

Станом на 9 лютого серед мешканців Миргорода та Миргородського району зареєстровано три випадки кору. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт Миргородської міськради.

Миргородська мерія звернулася до мешканців міста та району з проханням бути більше були зосередженими при виявленні, діагностиці даного захворювання та своєчасного проведення протиепідемічних заходів в осередках кору.

Нагадаємо, перші ознаки хворби: значне підвищення температури, яке настає приблизно через 10-12 днів після впливу вірусу і триває від чотирьох до семи днів. На цій початковій стадії можуть з'являтися нежить, кашель, почервоніння очей і сльозотеча, а також дрібні білі плями на внутрішній поверхні щік. Через кілька днів з'являється висип, зазвичай на обличчі і верхній частині шиї. Приблизно через три дні висип розповсюджується по тілу і, в кінцевому підсумку, з'являється на руках і ногах. Вона тримається 5-6 днів і потім зникає. В середньому, висип виступає через 14 днів (від семи до 18 днів) після впливу вірусу.

Нагадаємо, що учні загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладів Миргорода через епідемію ГРВІ сидітимуть вдома з 12 по 16 лютого.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава