Колишнього високопосадовця кременчуцького коледжу оштрафували за корупційний злочин

Екс-заступник директора Коледжу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського вчасно не подав щорічну декларацію за 2017 рік

За принципової позиції прокуратури Полтавщини колишнього заступника директора Коледжу Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського визнали винним та покарали за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Екс-високопосадовець, будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", вчасно не подав щорічну декларацію за 2017 рік.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Колишнього заступника директора визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу.

Нагадаємо, прокуратурою Полтавщини забезпечено участь у розгляді протоколу про вчинення адміністративного порушення, пов'язаного з корупцією вчиненого депутатом Козельщинської районної ради. Будучи службовою особою депутат всупереч Закону України "Про запобігання корупції" не подав щорічну декларацію у передбачений законодавством строк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава