ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коломойський назвав Ложкіна та Яценюка архітекторами Порошенка

Олігарх відкидає імовірність дострокових президентських виборів, але вважає, що коаліція в парламенті вже розвалилася
Depo.
4 грудня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua

"Президентські (вибори - ред.) я взагалі не прогнозую. Поки що не все втрачено. Є явне бажання (у Петра Порошенка - ред.) посилити свої повноваження. Робиться це через Адміністрацію, за допомогою архітектора узурпації - пана Ложкіна. Він - найбільший інтелектуал в цій Адміністрації" , - заявив Коломойський в інтерв'ю LB.ua, пише Depo. Полтава. 

Екс-губернатор Дніпропетровської області вважає Ложкіна та Яценюка авторами перетворення парламентсько-президентської на президентсько-парламентську республіку. Де-факто.

"Я думаю, що Ложкін - головний архітектор перетворення нашої парламентсько-президентської республіки на президентсько-парламентську. Де-факто. Де-юре, ми з вами говорили, ніби як, все нормально. Але поки відбуваються такі метаморфози, порядку не буде. До речі, ще один архітектор - Арсеній Петрович: він йшов на поступки там, де не мав права. А це неправильно. Ось таких у нас два архітектора фактичного перетворення України в президентсько-парламентську республіку - Ложкін і Яценюк", - зазначив Коломойський.

За словами олігарха, якщо Президент України з допомогою громадянського суспільства повернеться в конституційне поле, то дострокових виборів, імовірно, не буде. Що стосується парламентських, вирішувати будуть депутати коаліції, котра фактично розвалилася.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у