Більшість у Полтавській міськраді опинилася на межі розпаду: Шамота звинуватив команду Матковського у саботажі

Секретар міськради Олександр Шамота зауважив, що вимагатиме пояснень від усіх посадовців, хто проігнорував апаратну нараду

Сьогодні, 25 березня, у Полтавській міськраді мала відбутись щотижнева апаратна нарада, проте на неї окрім секретаря міськради Олександра Шамоти не з'явився жоден його заступник, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

У порядку денному мали обговорити питання щодо підготовки і організації літнього відпочинку дітей і стан укладання декларацій з сімейними лікарями. Шамота звинуватив у дестабілізації влади команду очільника фракції БПП "Солідарність" Андрія Матковського. 

"Ми мали визначитись, яким чином діти відпочиватимуть влітку, що потрібно батькам, аби отримати путівки за пільговими цінами, якою буде їх кількість та багато інших важливих питань", - зауважив секретар міськради.

Також Шамота наголосив, що не буде виконувати вказівки "дестабілізаторів" і впевнений, що наступна апаратна таки відбудеться.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 21 березня у Полтаві під час зустрічі у міськраді підприємцям презентували бачення влади міста щодо розташування та зовнішнього вигляду літніх майданчиків по вулиці Соборності. Очільник фракції БПП "Солідарність" у міськраді Андрій Матковський зауважив, що влада зацікавлена у співпраці з підприємцями і МАФам на центральній вулиці в цьому році - бути.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава